X
تبلیغات
زولا

وبلاگ تاریخی و جغرافیایی " ارگ ایران "

گوگل و خلیج فارس

گوگل و خلیج فارس

* مهم * مهم * مهم *

      با سپاس از مردم دانش پرور ایران،  تعداد رأی‌ ها در نظر سنجی گوگل به شکلی تغییر کرده که سهم "persian Gulf" دارد به حداقل می رسد،  به این معنی‌ است،  که گوگل به زودی مجبور خواهد شد اسم "Arabian Gulf" را انتخاب کند.  من این ایمیل را برای 5000 نفر می فرستم،  اگر هر نفر شما،  آنرا فقط به ده، بیست نفر جدید بفرستید،  و این کار دو،  سه و چهار دفعه تکرار شود،  تعداد رأی ایرانی ها اکثریت خواهد شد.

      لطف کنید،  به خاطر خودمان و نسل‌ های آینده کوتاهی‌ نکنید،  فوری لینک زیر را کلیک کنید،  و در صفحه باز شده روی خلیج فارس هم کلیک کنید.  به ایران قسم 30 ثانیه هم طول نمی کشد،  یه تلاش مجدد دیگه بکنید،  به نفع ما تمام شود.

      توجه مهم:  در ادامه اقدام توهین آمیز گوگل درباره رأی گیری برای تغییر نام خلیج فارس،  متاسفانه در چند ماه گذشته درصد آرای ایرانی ها،  از  79 درصد  به 52 درصد کاهش یافته است.  دلیل اصلی افت آراء ایرانی ها در این رای گیری،  مربوط به قوانین این رای گیری است.  اگر در نظر های ارسالی توسط هم میهنان به سایت گوگل،  توهین و ناسزای برای طرف مقابل نوشته شود،  5 درصد از آرای افراد کم خواهد شد.  از دلایل دیگر کاهش آراء ایرانی ها،  توضیح نوشتن در کامنت های ارسالی به سایت گوگل است،  که چگونه می توان چند بار رای داد یا تقلب نمود.  تک تک کامنت های توسط گوگل ترجمه و خوانده می شود،  در نتیجه همه این موارد باعث شده،  که با وجود شرکت بسیار زیاد ایرانی ها در این رأی گیری و دفاع از نام خلیج فارس،  کاهش باور نکردنی حدود 29 درصد،  در نتیجه نهایی داشته باشیم.

      دقت کنید،  که به خاطر عدم اطلاع از قوانین گوگل،  در مورد این رای گیری،  کاهش رای پیدا نکنیم.  ارسال کامنت ضروری نیست،  و باعث افزایش میزان آراء نمی شود،  با وجود این اگر کامنت های توهین آمیز و یا کامنت هایی که نشون دهند تقلب باشد،  از حد مشخصی بیشتر گردد،  باعث کاهش آراء به نفع طرف مقابل می شود.

   فوری کلیک کنید و رای بدهید:

http://www.persianorarabiangulf.com/index.php

 

گوگل و خلیج فارس

      همانگونه که همه عزیزان ملت های قاره کهن می دانند،  اخیراً گوگل یک نظرسنجی ایجاد کرده مبنی بر انتخاب نام خلیج فارس یا خلیج عربی.  از بدو تاریخ برای ما ملت های قاره کهن،  تمام مردم با هر زبانی عزیز بوده و هستند،  ولی در واقع نام خلیج فارس ریشه در تاریخ دارد.

      لازم به یاد آوریست چند هفته پیش تقریباً 150 هزار نفر رأی داده بودند،  و سهم ایران ها 79 درصد در مقابل 21 درصد بود،  اما امروز تعداد رأی دهندگان به بیش از 600 هزار نفر رسیده،  و سهم ایرانی ها به حدود 68 درصد کاهش یافته است.  عزیزان فوری وارد سایت زیر شوید،  کافیست روی نام خلیج فارس کلیک کنید.   لطفاً این متن را برای تمام دوستان و ایرانی های عزیز فوری بفرستید.       

      فوری کلیک کنید:

http://www.persianorarabiangulf.com/index.php

*   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *

  

کلیک کنید:  خلیج فارس

      ؟

    آیا می دانید گوگل چیست؟

    آیا می دانید امپریالیسم نو چیست؟

    آیا می دانید ابزار های امپریالیسم نو چه می باشد؟

    آیا می دانید ابزارهای و سلاح های دشمنان را چگونه باید از کار انداخت؟

    آیا می دانید گوگل با بسیاری از کشورها مانند چین، ونزوئلا و لیبی مشکل دارد؟

    آیا می دانید؟  آیا می دانید؟  ده ها و صدها پرسش دیگر در رابطه با امپریالیسم نو، ابزارها و ...؟

    مدتی پیش در بعضی موارد،  گوگل بی دلیل واقعی واضح و سر خود نام خلیج فارس را به خلیج .... تغییر داد،  و مورد اعتراض ایرانی ها عزیز قرار گرفت.  سپس از سیستم گسلی خودش جهت تولید اختلاف بین ملتها نظر خواهی ایجاد کرد،  که نسبت به تعداد شرکت کنندگاه نام را تعیین کند.  از ابتدا ماجرای این نظر خواهی من با آن مخالفت کردم چون گوگل چه کاره است،  که بتواند چنین کاری را سر خود انجام دهد،  و دوم اینکه اعراب بیش از پنجاه میلیون کامپیوتر دارند،  و ما کمتر از ده میلیون داریم.  اعراب امکانات وسیع تلویزیونی ماهواره ای دارند،  که چند صد کانال آزادانه برای آنها راحت برنامه پخش می کند،  و به خوبی می توانند در این قبیل موارد دست بالای تبلیغاتی داشته باشند،  و اینکه در کشور های عربی اینترنت آزاد و پر سرعت وجود دارد.  با این موارد متوجه می شوید،  که ایرانی ها در چه وضعیتی هستند،  فقط مردم کشور های حاشیه خلیج فارس در این نظر خواهی شرکت نمی کنند،  بلکه تمام مردم جهان در آن شرکت خواهند کرد،  و این نکته های مهمی برای گوگل است،  که در پرسش ها بالا مطرح کرده ام.  اعراب حدود 300 میلیون نفر هستند،  بدور از کینه توزی هایی که در طول تاریخ پانصد سال گذشته با دروغ های تاریخی که استعمار و امپریالیسم درست کرده اند،  آنها هم مثل ما مورد ظلم این دشمنان بشریت قرار گرفته اند.

      جمعیت بالای اعراب نسبت به ما ایرانیها دو دلیل عمده دارد،  اول دلیل جغرافیای،  آنها در سواحل دریاها قرار داشتند،  که خود باعث امکانات بیشتر برای گسترش و افزایش جمعیت بود.  ولی ایرانی ها در میانه قاره کهن و مسیر تضاد تمدنها بودند،  که به نوبه خود باعث تمدن و فرهنگ آفرینی شده که در ایران و ایرانیان نوشته ام.  در دوره استعمار و نو امپریالیسم قرن 18 و 19 بخش های بزرگی از ایران بزرگ جدا گردید،  مانند، افغانستان و کشور های آسیای میانه، اران و سرحدات و بلوچستان،  که آنها نمی توانند در این نظر خواهی شرکت کنند،  چون در افغانستان از کامپیوتر خبر خوبی نیست،  و آسیای میانه نیز خط متفاوت دارد،   همچنین در خود ایران و طی چند سال گذشته تلاش هایی در جریان است،  که حدود 30 درصد جمعیت کشور از این قبیل نظر خواهی ها دوری کنند.

      در مدت 30 سال گذشته جهان در یک حالت تک قطبی و تمدنی قرار داشت،  همه جا بورژوازی و سرمایه داری فرا ملی و بازار های بورس گسترده شد،  مطابق قوانین اجتماعی این موضوع نمی تواند ادامه داشته باشد.  با نگرشی به آهنگ تاریخ تمدن و ساختار های تاریخی اجتماع،  در این برهه،  تمدن به دو بخش عمده تقسیم می شود،  در سازمان آینده بینی توضیح داده ام،  تمدن هایی که بر انرژی کنترل دارند،  و تمدن هایی که بر انرژی کنترل ندارند.  بنابر این یکبار دیگر جهان دارد به دو بخش اصلی تمدنی تقسیم می شود،  یاد آوری نمایم،  همیشه در تاریخ برخورد کشنده بین دو تمدن اصلی صورت می گرفته است،  و تمدن پایین دست از بین می رفته.  ما نباید برای آینده پیش رو در تمدن پایین دست قرار داشته باشیم،  می بایست روشنفکران ایرانی تمام مردم قاره کهن را یکدل و یکدست نمایند،  تا بتوان در مقابل دشمنان ایستادگی نمود،  و از انرژی و ثروت خدا داد قاره محافظت کرد.  حالا شاید کمی متوجه شدید که ابزار های امپریالیسم نو برای چه در بخش انرژی جهان بازی می کنند،  برای بهتر متوجه شدن مطالعه و پیگیری وبلاگ انوش راوید پیشنهاد می شود.

      البته تمام ابزار های تمدن جدید دو طرفه هستند،  اگر آگاهی لازم در استفاده از آنها وجود داشته باشد بسیار برای طرف دیگر آسیب پذیر و خطرناک است.  در بخش تاریخ و تاریخ اجتماعی تا آنجا که بتوانم سعی می کنم آگاهی لازم را برسانم،  البته بدون کمک و یاری، نقد و پرسش های اینترنتی عزیزان کارم ضعیف می شود.  در بخش های دیگر منجمله کامپیوتر و اینترنت،  ترفند های این ابزاری را گرامیان دانشور فرا دهند،  بخش نشریات و برخورد های رو در رو،  و هر آنچه که لازم است،  می بایست برای این نبرد آینده سبقت دو تمدن انرژی مهیا گردد.  یکی دیگر از کار های ما این است،  که با شگرد های سازنده ایرانی اجازه ندهیم این زور آزمایی تبدیل به نبرد های مسلحانه و کشتار و خرابی شود،  بلکه باید در بالا ترین اندازه  دمکراسی و علمی باشد.

    گوگل چیست؟

      برای مقابله با دشمنان تاریخی ایران بزرگ و قاره کهن غیر از استعمار و امپریالیسم بلکه باید ابزار های انها را نیز شناخت.  یکی از مهمترین ابزار های آنها اینترنت است،  که با برنامه های چون گوگل به اقدامات جاسوسی و خرابکاری و کارشکنی در تاریخ اجتماعی مشغول هستند.  خود آنها در شعار رسمی گوگل به این موضوع اعتراف می کنند و می گویند:  سازمان دادن به تمام اطلاعات دنیا.

      گوگل شرکتی آمریکایی است،  که توسط دو دانشجوی دکترای دانشگاه استنفورد،  لری پیج و سرگئی برین،  در سال ۱۹۹۸ تأسیس گردید.  این شرکت خصوصی.... مشروح در همین وبلاگ.

   در پاسخ به متن خلیج فارس و گوگل یکی از هم میهنان چنین نوشت:

  عزیزم بهتر نیست اون خلیجی که پر شده از شاش عرب و امریکایی اسمش همون خلیج عرب باشه؟؟؟  

   پاسخ انوش راوید:  عزیزان  توجه و دقت کنید،  خلیج فارس شاهرگ حیاتی و زندگی،  تاریخ و آبروی همه ایران است،   تمام خورد و خوراک و پول و دار و ندار ما از در آمد نفت و گاز و کشتیرانی خلیج فارس است.  اگر در 30 ، 40 سال گذشته با پول نفت هر کسی به نوعی،  از کار و تلاش، از زرنگی و دزی یا هر چیز دیگری درآمد داشته،  از خلیج فارس بوده.  زندگی و بود و نبود ایران و ایرانی به خلیج فارس وابسته است،  خیلی بیشتر از دریای خزر.  آینده مالی و آرامش زندگی فرزندان شما آینده ملت در گرو خلیج فارس است،  بدون خلیج فارس هیچ نخواهیم داشت.  آنها می خواهند با یک سری برنامه آینده انرژی جهان را در اختیار خود بگیرند،  سازمان آینده بینی را بخوانید.

      در صورت شکست ما در بدست آوردن اکثریت آرا برای نام خلیج فارس،  گوگل در برنامه هایش نام را عوض می کند،  و متعاقب آن نظر خواهی می کند،  سه جزیره تنب کوچک و بزرگ و ابوموسی ایرانی یا عربی است.  در ادامه نظر خواهی می کند،  که حوضه نفتی و گازی ایرانی یا انگلیسی، آمریکایی است،  و به همین سادگی با دست خود ما علیه ما مدرک سرهم می کند،  و چه بسا ماجرا های دیگری در پشت صحنه باشد.  از ابتدا من گفتم نباید در این قبیل ترفند های امپریالیستی به سادگی شرکت کرد،  من تا این موقع با این کار مبارزه نمودم،  ولی اینک می بینم که 400 هزار نفر از هم میهنان از شور میهن پرستی در نظر خواهی کذایی شرکت کرده اند، حالا مجبور هستیم با تمام قدرت وارد شویم،  باید از هر گوشی و کامپیوتری که می توان روی خلیج فارس کلیک کرد،  و گوگل را شکست داد.  این یک نبرد مجازی با اعراب نیست،  آن جوانان عرب هم چون ما میهن پرست و قابل احترام هستند،  ولی مطابق تاریخ استعماری بسادگی در ترفند ها گیر می افتند.

      در ضمن به آن نظر دهنده بگویم خلیج فارس تنها خلیج دنیا می باشد،  که با جزر و مد آب آن با آب اقیانوسها عوض می شود،  و آلودگی از فاضلاب به خود کمتر می گیرد،  در صورتی که شوری آن همیشه اندکی بیشتر از آب اقیانوس است.  همین قدرت جزر و مد منبع تولید انرژی می باشد،  که با نصب چندین توربین تولید برق می توان بی درد سر و کم خرج بیشتر از هر نیرو گاهی برق تولید کرد،  مشروح در اینجا.

کلیک کنید:  تخریب و انقراض

کلیک کنید:  طبیعت و تاریخ ایران

کلیک کنید:  خلیج فارس و جزایر فارس

 سبز= جنگل های شمال ایران، سفید= آسمان شفاف مرکز ایران، قرمز= سرخی فجر خلیج فارس

    توجه:  اگر وبلاگ به هر علت و اتفاق،  مسدود، حذف یا از دسترس خارج شد،  در جستجوها بنویسید:  وبلاگ انوش راوید،  یا،  فهرست مقالات انوش راوید،  سپس صفحه اول و یا جدید ترین لیست وبلاگ و عکسها و مطالب را بیابید.  از نظرات شما عزیزان جهت پیشبرد اهداف ملی ایرانی در وبلاگم بهره می برم،  همچنین کپی برداری از مقالات و استفاده از آنها با ذکر منبع یا بدون ذکر منبع،  آزاد و باعث خوشحالی من است.

    جنبش برداشت دروغها از تاریخ ایران:  حمله اسکندر مقدونی به ایران بزرگترین دروغ تاریخ،  حمله چنگیز مغول به ایران سومین دروغ بزرگ تاریخ،  و مقالات مهم مانند،  سنت گریزی و دانایی قرن 21،  و دروغ های تاریخ و حمله های عرب، مغول، تاتار،  و گفتمان تاریخ،  و جدید ترین بررسی های تاریخی در وبلاگ:

http://ravid.ir    و   http://arq.ir

وبسایت ارگ انوش راوید